Ovečka Shaun ve filmu: Farmageddon - Kdy a kde dávají v Zlínském kraji

Ovečka Shaun ve filmu: Farmageddon

Filmový žánr: Animovaný, Rodinný, Dobrodružný, Komedie

Délka filmu: 2019.

V kinech od: 3.10.2019

Blízké setkání třetího druhu s nejoblíbenějším ovčím stádem v Shaunově zbrusu novém filmovém dobrodružství.Podivná světla nad klidným městečkem Mossingham oznamují příchod záhadného návštěvníka ze vzdálené galaxie ... zatím co na nedaleké farmě Mossy Bottom Ovečka Shaun nic netuší, protože má plné ruce práce s geniálními nápady, jak si vystřelit z farmáře a rozčílit Bitzera.

Brzy však jedna rošťácká mimozemšťanka poblíž farmy havaruje. Shaun se rychle chopí nové příležitosti a vyráží na intergalatickou misi na záchranu malé návštěvnice před ďábelskou vládní organizací, která se jí snaží chytit a zneužít pro své nekalé cíle. Podaří se Shaunovi a jeho stádu odvrátit Farmageddon na farmě Mossy Bottom? Držte si klobouky, vydáváme se na vzrušující, dojemné sci-fi dobrodružství z Mossy Bottom Farm až do hlubokého vesmíru. Cesta tam vede skrz automyčku!(Bohemia MP)

Kdy a kde hrají film Ovečka Shaun ve filmu: Farmageddon v Zlínském kraji

Tento film se bohužel v tomto kraji zvolený den již nepromítá.

Seznam kin v Zlínském kraji, kde se dnes promítá film Ovečka Shaun ve filmu: Farmageddon. Zajímá tě, kde jinde snímek Ovečka Shaun ve filmu: Farmageddon hrají? Podívej se sem.

Filmové novinky a recenze