Nevědomí

Nevědomí

Filmový žánr: Sci-Fi, Akční, Dobrodružný, Fantasy

V kinech od: 18.4.2013

Jacka (Tom Cruise), kterého na Zemi baví především hledání artefaktů zanikající lidské civilizace, vyvedou z každodenní rutiny dvě události. Tou první je nouzové přistání vesmírné lodi, jejíž jediná členka posádky (Olga Kurylenko) tvrdí, že ji s Jackem pojí společná minulost, aniž pro to existuje racionální vysvětlení.

Následně je Jack zajat ilegální armádou operující pod zemským povrchem, jejíž charismatický vůdce Beech (Morgan Freeman) toho o něm ví víc než on sám. Pod vlivem těchto událostí se Jack rozhodne podívat na svět kolem sebe jinýma očima a z toho, co uvidí, mu není dvakrát dobře…

Minirecenze

Snímek Nevědomí/Oblivion předcházela zpráva o přelomovém scénáři a úchvatném ději. Bohužel, za sebe musím říct, že scénář ani celý film mě vlastně vůbec nepřesvědčil. Dechberoucí byly scény ze zdevastované Země a celkové zpracování exteriérů. Film sice ničím přímo neurazí, ale o zázrak tu bohužel také nejde. Když si ale na Nevědomí zajdete na Floru do IMAXu, ukáže vám, v čem je jeho síla. Film byl totiž natáčen přímo pro kina IMAX, kde na plátnech nabízí o 25% více obrazu. A to se vyplatí! Za mě tentokrát kritických 60%. 70% je za ten IMAX!

Najít film v okolí

Kdy a kde dávají film Nevědomí?

Seznam kin, kde se dnes promítá film Nevědomí. Vyberte si kino a klikněte na něj. Zobrazí se promítací časy a další program kina.

V těchto dnech se film Nevědomí bohužel nikde nevysílá...

Podobné filmy

Tento film ještě nikdo nehodnotil. Buď první!

Filmové novinky a recenze