Naše poslední tango

Naše poslední tango

Filmový žánr: Dokumentární

Délka filmu: 85 min.

V kinech od: 1.12.2016

María Nieves Regová (80) a Juan Carlos Copes (83) se potkali, když jim bylo 14 a 17 let, a taneční pár tvořili téměř půl století. Za tu dobu se střídavě milovali i nenáviděli a prošli si i několika bolestivými rozchody, vždy se však k sobě nakonec vrátili.

Žádný jiný muž totiž netančil tak jako Juan a žádná jiná žena se v tanci nemohla rovnat Maríi! Nakonec však Juan Maríi opustil definitivně: odešel s partnerkou o 20 let mladší a pořídil si s ní dvě děti. Nyní, na sklonku života, se Juan i María rozhodli o svou lásku, nenávist i vášeň podělit.

Ve filmu Naše poslední tango vyprávějí svůj příběh skupince mladých choreografů a tanečníků tanga z Buenos Aires, kteří ty nejkrásnější, nejdojemnější i nejdramatičtější chvíle jejich života převádějí do neuvěřitelných tanečních choreografií. Nádherně natočené taneční variace na plátně doplňují zajímavé rozhovory i dokumentární ukázky ze zákulisí natáčení: výsledkem je nezapomenutelná cesta do nitra tanga.

Najít film v okolí

Kdy a kde dávají film Naše poslední tango?

Seznam kin, kde se dnes promítá film Naše poslední tango. Vyberte si kino a klikněte na něj. Zobrazí se promítací časy a další program kina.

V těchto dnech se film Naše poslední tango bohužel nikde nevysílá...

Podobné filmy

Tento film ještě nikdo nehodnotil. Buď první!

Filmové novinky a recenze