Mrtvý les a jiný bulšit

Mrtvý les a jiný bulšit

Filmový žánr: Komedie, Drama, Experimentální

Délka filmu: 100 min.

V kinech od: 29.2.2000

Pásmo Mrtvý les a jiný bulšit je složeno ze čtyř krátkých filmů. Úvodní snímek Narozeniny v parku byl natočen v petřínských sadech za pouhý jeden den. Stárnoucí oslavenec v něm zoufale prosí Kašpara, aby ho udělal mladším.

Černobílý film Sklizeň je drsný příběh dvou stařenek v nemocničním pokoji, který svého času vyvolal na FAMU polemiku o filmařské etice. Základ scénáře k filmu Vychovatel ke strachu vznikl použitím techniky psychického automatismu v létě roku 1987. Postava Vychovatele je personifikací tušeného pocitu strachu a ohrožení a tak, jak se v průběhu filmu tajuplně zjeví na svých starodávných lyžích, tak na konci filmu zmizí. Posledním filmem v celovečerním pásmu je Mrtvý les, podivný příběh frustrovaného mykofága a jeho ženy - autosexuální psychoerotičky. V jedné se ze svých prvních filmových rolích se zde objevil herec Tomáš Hanák.(oficiální text distributora)

Najít film v okolí

Kdy a kde dávají film Mrtvý les a jiný bulšit?

Seznam kin, kde se dnes promítá film Mrtvý les a jiný bulšit. Vyberte si kino a klikněte na něj. Zobrazí se promítací časy a další program kina.

V těchto dnech se film Mrtvý les a jiný bulšit bohužel nikde nevysílá...

Podobné filmy

Tento film ještě nikdo nehodnotil. Buď první!

Filmové novinky a recenze