Mr. Gay Syria

Mr. Gay Syria

Filmový žánr: Dokumentární

Délka filmu: 87 min.

V kinech od: 1.1.2017

Uspořádat soutěž krásy pro gaye ze Sýrie v době, kdy celá Evropa řeší uprchlickou krizi? Pro někoho bláznivost, Pro Mahmúda, Husejna a další soutěžící je to ovšem velká šance, jak upozornit na porušování práv gayů a leseb ve své zemi.

Když tzv. Islámský stát začal v Sýrii vyvražďovat gaye, rozhodl se Mahmúd, uprchlík žijící v Berlíně, vyhlásit soutěž krásy Mr. Gay Syria. Ta má upozornit na to, že i přes velký počet mrtvých syrských gayů a leseb jich stále zůstává spousta živých a ti se snaží bojovat za svá práva. Novinové titulky však jejich snaha rozhodně neplní. Na celosvětové kolo soutěže, které se koná na Maltě, se chystá i Husejn. Pracuje v Turecku načerno jako holič, sní o lepší budoucnosti a cestě do Evropy. Žije dvojí život. Ten první tvoří muslimská LGBT komunita, ten druhý představuje jeho konzervativní rodina, manželka a malá dcera. Podaří se někdy tento rozpůlený život spojit v jeden celek?(Jeden svět)

Najít film v okolí

Kdy a kde dávají film Mr. Gay Syria?

Seznam kin, kde se dnes promítá film Mr. Gay Syria. Vyberte si kino a klikněte na něj. Zobrazí se promítací časy a další program kina.

V těchto dnech se film Mr. Gay Syria bohužel nikde nevysílá...

Podobné filmy

Tento film ještě nikdo nehodnotil. Buď první!

Filmové novinky a recenze