Míříme stejným směrem

Filmový žánr: Dokumentární

Délka filmu: 73 min.

V kinech od: 1.1.2017

Všichni chceme jít za štěstím. V Kyrgyzstánu, nejchudší zemi bývalého Sovětského svazu, to není právě jednoduché. Uprostřed zkorumpovaného systému, v němž zákony slouží jen některým, se otec i syn snaží naplnit své sny o důstojném životě.

Spojuje je obyčejná, skromná touha žít poctivě, zabezpečit rodinu a pomáhat jeden druhému. Oba kvůli ní museli odejít daleko od domova, kde zdroje obživy jsou beznadějně vyčerpané a kde dovolávat se práva je marné. Otec proto tráví život na cestách a vydělává si prodejem aut, zatímco syn pracuje v nemocnici v ruském Tomsku a sní o tom, že se stane lékařem v Evropě. Sílu překonat těžkosti každý vytrvale hledá sám v sobě. Jejich vůle vytvořit lepší život si i ve smutných podmínkách neoblomně hledá svou cestu. I když jsou otec a syn tisíce kilometrů vzdáleni, ve skutečnosti za tímto cílem kráčejí společně.(Jeden svět)

Najít film v okolí

Kdy a kde dávají film Míříme stejným směrem?

Seznam kin, kde se dnes promítá film Míříme stejným směrem. Vyberte si kino a klikněte na něj. Zobrazí se promítací časy a další program kina.

V těchto dnech se film Míříme stejným směrem bohužel nikde nevysílá...

Podobné filmy

Tento film ještě nikdo nehodnotil. Buď první!

Filmové novinky a recenze