Milovník po italsku

Milovník po italsku

Filmový žánr: Komedie, Drama

Délka filmu: 101 min.

V kinech od: 19.3.2015

Od smrti slavného italského herce Saveria Crispa uplynulo už deset let. Zanechal po sobě pět dcer, které měl s pěti různými ženami. Při příležitosti výročí jeho smrti se matky a dcery sejdou v Saveriově domě, aby uctily jeho památku...

Slavný italský herec Saverio Crispo je už deset let po smrti. Na počest Saveriovy památky probíhají v jeho rodném městě přípravy na velké shledání. Saverio byl opravdový klasický milovník, "který dokázal přimět ženy snít".

V jeho velkém domě se sjedou zástupy bývalých manželek, dcer a pravnoučat. Navzdory krásnému prostředí i vzpomínkám však na světlo začnou vyplouvat (rodinné) problémy. Šokující odhalení, hádky, láska a žárlivost... vila se promění v divadelní jeviště tohoto bouřlivého setkání. Režisérka Cristina Comenciniová nám ve filmu, který vzdává hold bohaté historii italské komedie, přibližuje dějiny žen a jejich pohled na muže.

Najít film v okolí

Kdy a kde dávají film Milovník po italsku?

Seznam kin, kde se dnes promítá film Milovník po italsku. Vyberte si kino a klikněte na něj. Zobrazí se promítací časy a další program kina.

V těchto dnech se film Milovník po italsku bohužel nikde nevysílá...

Podobné filmy

Tento film ještě nikdo nehodnotil. Buď první!

Filmové novinky a recenze