Má křídla, kdo končí pádem

Má křídla, kdo končí pádem

Filmový žánr: Drama

Délka filmu: 92 min.

V kinech od: 1.1.2015

Kati je bystrá dívka ve formativním věku plném nejistoty a zvýšené citlivosti. Spolu se svou malou sestrou Piou tráví čas u babičky, příliš radosti ale ve vzduchu nevisí a její záchvěvy jsou nesmírně křehké. Hrdinky jako by něco sžíralo zevnitř, pobyt na klidné vsi jako by byl naplněn překvapivým strachem.

Nálada filmu je prodchnuta vyrovnáváním se se smrtí. I ve svém druhém celovečerním autorském díle si Peter Brunner uchovává schopnost pro atmosféru nevyřčeného, která po divákovi vyžaduje, aby na filmu aktivně participoval. Navzdory tomu, že ten odmítá dávat jasná vodítka, a navzdory tomu, že režisér navádí publikum do nekomfortních vod, stejně jako to při natáčení činil hercům, představuje výsledný tvar portrét mimořádně životných postav.

Jejich chování i celková stylizace snímku, který je stejně tak dráždivý jako přitažlivě nasnímaný, pak umožňují otevřít třinácté komnaty nejen hrdinek, ale i nás všech. (MFF Karlovy Vary)

Najít film v okolí

Kdy a kde dávají film Má křídla, kdo končí pádem?

Seznam kin, kde se dnes promítá film Má křídla, kdo končí pádem. Vyberte si kino a klikněte na něj. Zobrazí se promítací časy a další program kina.

V těchto dnech se film Má křídla, kdo končí pádem bohužel nikde nevysílá...

Podobné filmy

Tento film ještě nikdo nehodnotil. Buď první!

Filmové novinky a recenze