Losers Cirque Company: Vzduchem (divadelní záznam)

Losers Cirque Company: Vzduchem (divadelní záznam)

Filmový žánr: Taneční

Délka filmu: 65 min.

V kinech od: 31.7.2020

Projekt Film Naživo během letošního léta přináší do kin sérii jedinečných divadelních představení zasazených do unikátních prostředí mimo tradiční jeviště. Jednou z nich je tanečně-akrobatická inscenace Vzduchem souboru Losers Cirque Company, která se bude odehrávat ve vypuštěném plaveckém bazénu, z jehož dna se budeme spolu s hlavním hrdinou snažit vzlétnout do oblak.

Představení Vzduchem vzniklo na motivy knihy Richarda Bacha „Jonathan Livingston Racek” o rackovi, který díky vášni pro let překonal své hranice, naučil se létat a tím inspiroval další racky v hejnu. Divák sleduje postavu, která našla radost a vášeň pro let. A právě vášeň jí dovoluje jít do všeho po hlavě a posouvat hranice. Zkouší nové techniky a objevuje, čeho je jeho tělo schopné, rozšiřuje si své obzory a překračuje svoje meze. Únavou usíná ve stoje, překonává zlomené křídlo a dokonce i smrt. Skáče a padá, znovu a znovu. Jonathan Livingston Racek se bude pokoušet překonat gravitaci na dně vypuštěného chomutovského bazénu. Kapela doprovázející představení bude umístěna na skokanský můstek nad bazénem do “božského” nadhledu nad Jonathanovým usilováním.(CinemArt)

Najít film v okolí

Kdy a kde dávají film Losers Cirque Company: Vzduchem (divadelní záznam)?

Seznam kin, kde se dnes promítá film Losers Cirque Company: Vzduchem (divadelní záznam). Vyberte si kino a klikněte na něj. Zobrazí se promítací časy a další program kina.

V těchto dnech se film Losers Cirque Company: Vzduchem (divadelní záznam) bohužel nikde nevysílá...

Podobné filmy

Tento film ještě nikdo nehodnotil. Buď první!

Filmové novinky a recenze