Looney Tunes: To nejlepší z králíka Bugse

Looney Tunes: To nejlepší z králíka Bugse

Filmový žánr: Animovaný

Délka filmu: 112 min.

V kinech od: 28.2.2004

Kolekce obsahuje výběr těch nejpopulárnějších a nejznámějších kreslených postaviček. Králík Bugs je výjimečná animovaná postava s osobností tak plnou života, že jen těžko uvěříte tomu, že není živý.

Mrkev milující hrdina vystupuje ve více než 175 kreslených groteskách a mnoha celovečerních filmech. Králík Bugs, který hopká na obrazovkách po celém světě, se stal ikonou lidové zábavy a jednou z nejmilovanějších postaviček Looney Tunes, která vyhupla z králičí nory. Neobyčejně ztřeštěná kolekce nejoblíbenějších grotesek s králíkem Bugsem má digitálně vyčištěný obraz a zvuk.

Bugs a Daffy impozantně argumentují na téma sportovního jednání v SEZÓNĚ KRÁLÍKŮ. KRÁLÍK SEVILLSKÝ je fantastickou operní fraškou. V epizodě BUGS A BÝČEK se střetne neohrožený králík se špatně naloženým býkem. A to je jen začátek zábavy s mazaným králíkem v této nestárnoucí kolekci toho nejlepšího s jediným a jedinečným králíkem Bugsem.(oficiální text distributora)

Najít film v okolí

Kdy a kde dávají film Looney Tunes: To nejlepší z králíka Bugse?

Seznam kin, kde se dnes promítá film Looney Tunes: To nejlepší z králíka Bugse. Vyberte si kino a klikněte na něj. Zobrazí se promítací časy a další program kina.

V těchto dnech se film Looney Tunes: To nejlepší z králíka Bugse bohužel nikde nevysílá...

Podobné filmy

Tento film ještě nikdo nehodnotil. Buď první!

Filmové novinky a recenze