Leonardo da Vinci: Génius v Miláně

Leonardo da Vinci: Génius v Miláně

Filmový žánr: Dokumentární

Délka filmu: 90 min.

V kinech od: 6.5.2016

Při příležitosti konání nejdůležitější kulturní události roku EXPO 2015 v Miláně se uskutečnila i unikátní výstava "Leonardo 1452 - 1519", na které byla k vidění nejzajímavější díla Leonarda da Vinci.

Expozice byla výsledkem šestileté práce odborníků, kterou si teď můžete díky využití moderních filmařských technologií vychutnat i ve svém kině. Výstava přestavuje nejznámější díla Leonarda da Vinci, detailně si tak budete moct v kině prohlédnout jeho obrazy, ale také rukopisy, přírodopisné nákresy, utopické projekty, anatomické kresby a mytické výjevy.

Na závěr dokumentu se vydáte na cestu po samotném Miláně, městě,které Leonarda inspirovalo a utvářelo jako malíře, vědce, inženýra, spisovatele i architekta. To vše v nejlepší obrazové i zvukové kvalitě, díky které si vychutnáte každý detail a budete mít pocit, jako byste byli přímo v Miláně a v centru dění.

Najít film v okolí

Kdy a kde dávají film Leonardo da Vinci: Génius v Miláně?

Seznam kin, kde se dnes promítá film Leonardo da Vinci: Génius v Miláně. Vyberte si kino a klikněte na něj. Zobrazí se promítací časy a další program kina.

V těchto dnech se film Leonardo da Vinci: Génius v Miláně bohužel nikde nevysílá...

Podobné filmy

Tento film ještě nikdo nehodnotil. Buď první!

Filmové novinky a recenze