Lemmy Forever

Lemmy Forever

Filmový žánr: Dokumentární, Životopisný, Hudební

Délka filmu: 110 min.

V kinech od: 28.12.2016

Chlastem a drogami poháněná kariéra zpěváka s chraplavým hlasem se více jak čtyři desetiletí protíná s mnoha mezníky v dějinách rockové hudby.

Viděl Beatles v Cavern Club, jezdil jako roadie s Jimim Hendrixem, důvěrně radil Sidu Viciousovi a hrál v rockových kapelách Merseybeat a Psychadelic předtím, než spojením punkových a metalových prvků s kapelou MOTÖRHEAD inspiroval vznik trash metalu.

Na své cestě se stal věčnou inspirací takovým legendám, jako Dave Grahl, Slash, Metallica - ty všechny ve filmu uvidíme, spolu s Ozzym Osbournem, Alice Cooperem a mnoha dalšími... Po dobu tří let sledovala kamera tohoto neklidného rockového válečníka na cestě z jeho zaneřáděného hollywoodského bytu na evropské stadiony.

Zachycuje Lemmyho při klidných, sebeodhalujících chvílích doma, při jam sessions s Davem Grahlem i jako rockového hrdinu, řidiče válečného tanku. Odhalí muže, který je osobitější, filozofující a má větší smysl pro humor, než by většina lidí očekávala...

Najít film v okolí

Kdy a kde dávají film Lemmy Forever?

Seznam kin, kde se dnes promítá film Lemmy Forever. Vyberte si kino a klikněte na něj. Zobrazí se promítací časy a další program kina.

V těchto dnech se film Lemmy Forever bohužel nikde nevysílá...

Podobné filmy

Tento film ještě nikdo nehodnotil. Buď první!

Filmové novinky a recenze