Láska a podsvětí

Láska a podsvětí

Filmový žánr: Komedie, Krimi, Muzikál, Romantický

Délka filmu: 133 min.

V kinech od: 1.1.2017

Neapol. Ciro (Giampaolo Morelli) je obávaný zabiják. Společně s Rosariem (Raiz) je jedním z “tygrů” ve službách dona Vincenza (Carlo Buccirosso), „Krále rybolovu“, a jeho vychytralé ženy, donny Marie (Claudia Gerini). Fatima (Serena Rossi) je mladá zdravotní sestra, žijící svými sny. Dva světy jsou si zdánlivě velmi vzdálené, je jim však souzeno znovu se protnout.

Jedné noci se Fatima ocitne v nevhodný okamžik na nevhodném místě. A protože viděla příliš, je Ciro pověřen, aby dívku odstranil. Ale věci nejdou podle plánu. Když se oba setkají tváří v tvář, po letech se poznají se a znovu objeví zapomenutou lásku z dob dospívání. Ciro volí jediné možné řešení: zradit dona Vincenza a donnu Marii a zabít ty, kdo chtějí zabít je. Lásku nedokáže nic zastavit. Propuká tak nelítostný boj v úžasných kulisách neapolských uliček a zálivu. Mezi hudbou a akcí, láskou a kulkami.(Festival italského filmu MittelCinemaFest)

Najít film v okolí

Kdy a kde dávají film Láska a podsvětí?

Seznam kin, kde se dnes promítá film Láska a podsvětí. Vyberte si kino a klikněte na něj. Zobrazí se promítací časy a další program kina.

V těchto dnech se film Láska a podsvětí bohužel nikde nevysílá...

Podobné filmy

Tento film ještě nikdo nehodnotil. Buď první!

Filmové novinky a recenze