Klíč

Klíč

Filmový žánr: Komedie, Krimi, Romantický

Délka filmu: 128 min.

V kinech od: 15.9.2012

Neúspěšnému herci, který se ještě před chvilkou pokoušel o sebevraždu, sešle osud do cesty zvláštní šanci: Ve veřejných lázních je svědkem nehody zjevně velmi dobře zaopatřeného člověka, který ztratí vědomí - a spolu s ním i svůj klíč od šatní skříňky.

Dotyčný se z kómatu probere, přijde však o paměť a musí se znovu krok po kroku seznamovat se svou identitou a svým světem. Netuší ale, že se ve skutečnosti svědomitě pokouší žít život někoho úplně jiného, kdo si s ním, spolu s klíčem od skříňky, identitu vyměnil. O překvapení není ale nouze ani na druhé straně hracího pole - vždyť kdo mohl tušit, že ten solidně vyhlížející gentleman je ve skutečnosti nájemný vrah... Kdo má větší šanci uspět ve své nové roli - a za jakou cenu? A jakou roli v rébusu sehraje vdavek chtivá cílevědomá úřednice, které jako by tajemného muže hledajícího sebe sama do cesty seslala také nebesa?(Eiga-sai)

Najít film v okolí

Kdy a kde dávají film Klíč?

Seznam kin, kde se dnes promítá film Klíč. Vyberte si kino a klikněte na něj. Zobrazí se promítací časy a další program kina.

V těchto dnech se film Klíč bohužel nikde nevysílá...

Podobné filmy

Tento film ještě nikdo nehodnotil. Buď první!

Filmové novinky a recenze