Kick-Ass 2

Kick-Ass 2

Filmový žánr: Akční, Komedie, Krimi, Thriller

V kinech od: 22.8.2013

Na konci prvního dílu filmu Dave alias Kick-Ass (Aaron Johnson) a Mindy alias Hit-Girl (Chloë Moretz) pověsili svou superhrdinskou identitu na hřebík a snaží se žít normální životy jako typičtí teenageři. Dave ovšem nepočítal s tím, že svým bizarním nápadem inspiroval další řadu lidí, kteří na sebe rovněž navlékli superhrdinský ohoz a vydali se do ulic prosazovat dobro.

Proti boji s nespravedlností a zlem založí plukovník Stars and Stripes (Jim Carrey) amatérský tým hrdinů Justice Forever, do něhož bude Kick-Ass později okolnostmi přinucen také vstoupit. Na druhé straně barikády stojí Red Mist - The Mother Fucker (Christopher Mintz-Plasse) a  skupinka jeho poskoků.

Ten se touží pomstít Kick-Assovi za smrt svého otce, a v městských ulicích tak započne opravdový zmatek. Jeho plán má však jeden háček. Pokud si někdo začne s jedním z členů Justice Forever, začne si automaticky i se všemi ostatními.

Najít film v okolí

Kdy a kde dávají film Kick-Ass 2?

Seznam kin, kde se dnes promítá film Kick-Ass 2. Vyberte si kino a klikněte na něj. Zobrazí se promítací časy a další program kina.

V těchto dnech se film Kick-Ass 2 bohužel nikde nevysílá...

Podobné filmy

Tento film ještě nikdo nehodnotil. Buď první!

Filmové novinky a recenze