Jak být normální

Jak být normální

Filmový žánr: Komedie

Délka filmu: 94 min.

V kinech od: 4.6.2015

Maríi je třicet let. Je to zvláštní osoba, která má jediný cíl - být normální. A proto musí zjistit, co to vlastně znamená. María nemá práci, a protože nezaplatila nájem, musí opustit svůj malý byt a vrátit se domů k rodině, s níž neudržuje zrovna uspokojivé vztahy.

A vzhledem k tomu, že nemá ani žádnou lásku, považuje se v podstatě za ztroskotance. Jakým typem člověka tedy je? Je vůbec normální? A co to přesně znamená? Tahle otázka jí nedá spát. Poté, co si sepíše všechny požadavky nezbytné k tomu, aby se z ní stala normální žena, rozhodne se jich dosáhnout.

Díky pomoci jejího bratra Alexe, mentálně postiženého pětadvacetiletého kluka, se jí to brzy podaří. Na cestě za splněním svého cíle potkává také Borju, chlapce posedlého dietami a hubnutím. Udělají mezi sebou kuriózní dohodu: ona ho navede na zdravý a aktivní styl života a on jí na oplátku pomůže stát se "normálním člověkem".(HBO Europe)

Najít film v okolí

Kdy a kde dávají film Jak být normální?

Seznam kin, kde se dnes promítá film Jak být normální. Vyberte si kino a klikněte na něj. Zobrazí se promítací časy a další program kina.

V těchto dnech se film Jak být normální bohužel nikde nevysílá...

Podobné filmy

Tento film ještě nikdo nehodnotil. Buď první!

Filmové novinky a recenze