Heaven's Gate: Amerikánka (divadelní záznam)

Heaven's Gate: Amerikánka (divadelní záznam)

Filmový žánr: Drama

Délka filmu: 90 min.

V kinech od: 8.8.2020

Projekt Film Naživo během letošního léta přináší do kin sérii jedinečných divadelních představení zasazených do unikátních prostředí mimo tradiční jeviště. Nemůže mezi nimi chybět úspěšná inscenace Amerikánka s Terezou Ramba a Eliškou Křenkovou v hlavních rolích.

Svůj příběh o vůli a naději, víře i zoufalství rozehrají ve vyprázdněném prostoru kongresového centra O2 universum.Co vás dokáže udržet při životě, když proti vám stojí celý svět a jste ještě dítě? Mnoho toho nezbývá. Ema Černá, hrdinka příběhu inspirovaného skutečnými osudy, na své cestě zdolá útrapy dětského domova, pěstounské péče i „pasťáku“. Nejpodstatnější součástí její vůle k přežití je totiž víra v sebe sama, víra, že někde daleko, možná až v Americe, čeká někdo, komu na ní záleží. Amerikánka je sondou do historie 80. a 90. let v Československu, ale stejně tak jde o ryze současné drama o svobodě, vydělenosti a touze žít.Amerikánka v provedení Filmu Naživo vstoupí do vyprázdněného prostoru kongresového centra O2 universum.

Prostor pusté arény bez sedaček, vymezený jen tmavými stěnami s černým monumentem ve svém středu bude pietním místem za všechny děti, které prošly dětskými domovy, pěstounskými péčemi či pasťáky. Zrodí se dočasný památník dětem s podobným osudem. Hlavní hrdinky Amerikánky budou na monumentu maličké a zbytné, tak jako osud hrdinky, jak jej vnímá většina společnosti.(CinemArt)

Najít film v okolí

Kdy a kde dávají film Heaven's Gate: Amerikánka (divadelní záznam)?

Seznam kin, kde se dnes promítá film Heaven's Gate: Amerikánka (divadelní záznam). Vyberte si kino a klikněte na něj. Zobrazí se promítací časy a další program kina.

V těchto dnech se film Heaven's Gate: Amerikánka (divadelní záznam) bohužel nikde nevysílá...

Podobné filmy

Tento film ještě nikdo nehodnotil. Buď první!

Filmové novinky a recenze