Harry Potter a Fénixův řád

Harry Potter a Fénixův řád

Filmový žánr: Dobrodružný, Rodinný, Fantasy, Drama

Délka filmu: 138 min.

V kinech od: 19.7.2007

Harry Potter se vrací do Bradavic, aby nastoupil do pátého ročníku školy čar a kouzel. Tam však zjistí, že většina členů kouzelnické komunity věří, že jeho nedávné setkání s Lordem Voldemortem je obyčejný výmysl, čímž je zásadně zpochybněna Harryho důvěryhodnost.

Ba co hůř, ministr kouzel Kornelius Popletal opět jmenoval nového učitele obrany proti černé magii. V lekcích podezřelé profesorky Umbridgeové se však mladí čarodějové nic zásadního nenaučí a proto nemají dostatek znalostí k boji s temnými silami, které se kolem nich stahují. Na Hermioninu a Ronovu výzvu se Harry rozhodne vzít chod věcí do svých rukou.

Tajně se začne scházet s malou skupinou studentů, kteří se hrdě nazvali Brumbálova armáda, a učí je, jak se ubránit černé magii. Ačkoliv je sám teprve student, připravuje odvážné mladé čaroděje na nebezpečnou bitvu, která brzy propukne.

Najít film v okolí

Kdy a kde dávají film Harry Potter a Fénixův řád?

Seznam kin, kde se dnes promítá film Harry Potter a Fénixův řád. Vyberte si kino a klikněte na něj. Zobrazí se promítací časy a další program kina.

V těchto dnech se film Harry Potter a Fénixův řád bohužel nikde nevysílá...

Podobné filmy

Tento film ještě nikdo nehodnotil. Buď první!

Filmové novinky a recenze