Gordon a Paddy

Gordon a Paddy

Filmový žánr: Animovaný, Fantasy

Délka filmu: 62 min.

V kinech od: 1.1.2017

Nejde o neohroženou dvojku „’cajtů z amerických seriálů“, Gordon i Paddy svým způsobem však neohrožení opravdu jsou. A to i přesto, že Gordon je stárnoucí ropušák a Paddy malá myška, tedy zdánlivě ta nejnepravděpodobnější dvojice policistů, která se ve svém rodném lese musí vypořádat s nejedním zločinem.

Z krádeže ořechů veverčáka Valdemara je přitom zprvu málem obviněna samotná Paddy! Coby zkušený policista však Gordon brzy zjistí, jak se věci mají, a posléze v Paddy nachází skrytý potenciál.

Rád by ji dokonce učinil svou nástupkyní na místo policejního velitele. Jak se však ukáže, jeho poslední případ s ořechy nebyl zdaleka tak nebezpečný jako první velká zkouška velitelky Paddy.

Když se jednoho dne rodině veverek ztratí syn a pohřešovaný je i malý zajíček (o ztraceném vejci páru strak ani nemluvě), musí se Paddy postavit svému strachu z nejobávanějšího obyvatele malebného lesa – lišky. Opravdu je však liška původcem všeho zla, jak Gordon tvrdil?(Anifilm)

Najít film v okolí

Kdy a kde dávají film Gordon a Paddy?

Seznam kin, kde se dnes promítá film Gordon a Paddy. Vyberte si kino a klikněte na něj. Zobrazí se promítací časy a další program kina.

V těchto dnech se film Gordon a Paddy bohužel nikde nevysílá...

Podobné filmy

Tento film ještě nikdo nehodnotil. Buď první!

Filmové novinky a recenze