Dog Hot

Dog Hot

Filmový žánr: Road movie

Délka filmu: 102 min.

V kinech od: 1.1.2014

Film se odehrává v současných Čechách, uprostřed Evropy. Jeho hlavní hrdinové jsou lidé, hledající své místo ve světě a snažící se překonat stíny minulosti. Hynkovi je 39 let. Žije sám ve starém obytňáku a prodává v něm párky v rohlíku. Nemůže spát. Trpí insomnií – poruchou spánku.

Jedné noci potká na benzínové pumpě 20ti letou Kláru. Rozrušená dívka chce odvézt zpět do města. Nad ránem Klára na sedadle auta usne a Hynek zastavuje, aby nakoupil zboží. Když se vrátí do vozu, zjístí, že dívka bez rozloučení zmizela... Počátkem léta se Hynek rozhodne změnit stereotyp svého života a vyjet pryč.

Na jednom silničním odpočívadle na hranici Českého ráje potkává záhadnou Kláru podruhé. Jejich osudy a skrytá tajemství - Klára byla sexuálně zneužívána - se propojují během společné cesty po severu Čech, zatímco do jejich příběhu vstupují lidé, které na cestě potkávají a spolu s nimi i zdánlivě nesouvisející obrazy prapodivné reality života. Film je ironickým odrazem současné reality.

Pitoreskní typologii vedlejších postav dává do souvislosti s traumaty hlavních hrdinů. A to vše je poeticky vyvažováno nikoli běžnými obrazy české krajiny.

Najít film v okolí

Kdy a kde dávají film Dog Hot?

Seznam kin, kde se dnes promítá film Dog Hot. Vyberte si kino a klikněte na něj. Zobrazí se promítací časy a další program kina.

V těchto dnech se film Dog Hot bohužel nikde nevysílá...

Podobné filmy

Tento film ještě nikdo nehodnotil. Buď první!

Filmové novinky a recenze