Den žen

Den žen

Filmový žánr: Drama

Délka filmu: 91 min.

V kinech od: 8.3.2013

Zhruba čtyřicetiletá Halina pracuje v supermarketu "Motýlek", který pro své zaměstnankyně nenabízí zrovna komfortní pracovní podmínky. Sama vychovává svou dceru, která momentálně prochází těžkým pubertálním obdobím.

Halina se stará, aby dceru uživila a zajistila jí slušné živobytí a vzdělání, proto přijme nabídku, aby se stala vedoucí prodejny. Znamená to pro ní výrazné finanční zlepšení, na druhé straně se však stává součástí ukrutného pracovního systému a s velkými obtížemi se vyrovnává se situací, kdy musí stát mezi dvěma mlýnskými kameny – na jednu stranu musí zodpovědně plnit pokyny nadřízeného a hlídat, aby prodejna fungovala, na druhé straně nechce být jednou z těch, která participuje na nevolnickém zaměstnávání svých kolegyň, neboť donedávna byla jednou z nich.

V momentě, kdy se v obchodě odehraje nešťastná událost, Halina zjišťuje, že cena, kterou musí za své pracovní polepšení zaplatit, je příliš vysoká. Pouští se do nerovného boje se supermarketovou mašínerií... (3Kino)

Najít film v okolí

Kdy a kde dávají film Den žen?

Seznam kin, kde se dnes promítá film Den žen. Vyberte si kino a klikněte na něj. Zobrazí se promítací časy a další program kina.

V těchto dnech se film Den žen bohužel nikde nevysílá...

Podobné filmy

Tento film ještě nikdo nehodnotil. Buď první!

Filmové novinky a recenze