Death or Glory: The Atlantic ocean

Death or Glory: The Atlantic ocean

Filmový žánr: Dokumentární, Experimentální

Délka filmu: 41 min.

V kinech od: 1.1.2015

Cestopisný dokument sleduje cestu autora na Kanárské ostrovy. Cíl je jasný. Vyprovodit mladého kapitána Martina Dolečka na jeho osamělou plavbu kolem světa. Přes Atlantik!

Oba dva plni mladického nadšení navázali velice intimní sousedství s oceánem a čekali, zdali je Neptun přijme takové, jací jsou. Díky tomu, že nám autor dává nahlédnout do svých soukromých deníkových záznamů, jde o osobní zpoveď a vy s ním můžete prožít vše co oceán může přichystat.

A tam někde na západě, za nezměrnou krajinou údolí vln je čekal vytoužený Karibik. Sledujeme jejich strasti i slasti každodenního života námořníka na malé plachetnici i putování po ostrovech velice osobitým způsobem.

Atmosféru dokresluje i množství animovaných sekvencí spolu s výbornou hudbou předních českých alternativních autorů v čele s Honzou Čechtickým nebo Floexem. (MF Outdoorových filmů)

Najít film v okolí

Kdy a kde dávají film Death or Glory: The Atlantic ocean?

Seznam kin, kde se dnes promítá film Death or Glory: The Atlantic ocean. Vyberte si kino a klikněte na něj. Zobrazí se promítací časy a další program kina.

V těchto dnech se film Death or Glory: The Atlantic ocean bohužel nikde nevysílá...

Podobné filmy

Tento film ještě nikdo nehodnotil. Buď první!

Filmové novinky a recenze