David Bowie je…

David Bowie je…

Filmový žánr: Dokumentární

Délka filmu: 99 min.

V kinech od: 3.1.2017

Výstava nazvaná „David Bowie je..." byla nejúspěšnější v historii Victoria & Albert Museum v Londýně. Představila obdivuhodnou sbírku ručně psaných textů, originálních kostýmů, módy, fotografií, filmů, hudebních videoklipů, Bowieho vlastních nástrojů a přebalů alb z David Bowie Archive.

Záznam zavede diváky v kinech na fascinující cestu napříč okouzlující výstavou se speciálními hosty, včetně legendárního japonského módního návrháře Kansaie Yamamota či frontmana kapely Pulp Jarvise Cockera. Publikum se tak dozví příběhy některých klíčových objektů, které dokumentují Bowieho uměleckou kariéru, od těch nejpovolanějších. 

Kurátoři výstavy Victoria Broackes a Geoffrey Marsh pak nabídnou odborný pohled jak na nejznámější hudební videa a originální kostýmy, tak i na osobnější předměty, jakými jsou ručně psané texty či deníkové záznamy, odhalující kreativitu a vývoj Bowieho nápadů.

Najít film v okolí

Kdy a kde dávají film David Bowie je…?

Seznam kin, kde se dnes promítá film David Bowie je…. Vyberte si kino a klikněte na něj. Zobrazí se promítací časy a další program kina.

V těchto dnech se film David Bowie je… bohužel nikde nevysílá...

Podobné filmy

Tento film ještě nikdo nehodnotil. Buď první!

Filmové novinky a recenze