„Čtyři vraždy stačí, drahoušku“

„Čtyři vraždy stačí, drahoušku“

Filmový žánr: Komedie, Krimi

Délka filmu: 103 min.

V kinech od: 16.7.1971

V kupé amerického expresu se usadí dr. James Porter, který převáží z Michaga do San Fernanda šek na milion dolarů, a začte se do comicsu. - O drahocenný šek začínají soupeřit dvě bandy gangsterů.

Snědým hochům ze San Boniga velí José Manuel Antonio a bandu z Michaga vede otrlá Kate Draxlová. V městečku Springtownu si mezitím marně snaží získat respekt žáků učitel Georg Camel. Jako ňouma působí Georg i v redakci místního časopisu, kde se snaží uplatnit své verše.

Netuší, že náhlý zájem, který mu projevuje půvabná redaktorka Sabrina, má vyvolat žárlivost kreslíře Henryho. Pak ale dojde k obratu. Porter, který nečekaně vystoupil ve Springtownu, zemře na prahu Camelova pokoje v penzionu afektované paní Harringtonové.

Nevinný a naivní Georg je vtažen do souboje obou gangsterských band a je považován za vraha, zvláště když na něj po každém otevření dveří vypadne mrtvola. Sabrina si myslí, že Georg vraždí z lásky k ní, aby měla o čem psát. Harringtonová je přesvědčena, že Camel chce zničit pověst jejího domu.

Poté, co se ocitne Georg v podzemních garážích, kde se obě bandy vzájemně vystřílí, je prohlášen hrdinou a od všech podezření očištěn. - Porter dočítá s uspokojením comics. Když však otevře dveře kupé, vypadne na něj mrtvý průvodčí.

Najít film v okolí

Kdy a kde dávají film „Čtyři vraždy stačí, drahoušku“?

Seznam kin, kde se dnes promítá film „Čtyři vraždy stačí, drahoušku“. Vyberte si kino a klikněte na něj. Zobrazí se promítací časy a další program kina.

V těchto dnech se film „Čtyři vraždy stačí, drahoušku“ bohužel nikde nevysílá...

Podobné filmy

Tento film ještě nikdo nehodnotil. Buď první!

Filmové novinky a recenze