Chléb, láska a žárlivost

Chléb, láska a žárlivost

Filmový žánr: Komedie, Romantický

Délka filmu: 97 min.

V kinech od: 30.3.2010

Italská filmová veselohra a pokračování filmu „Chléb, láska a fantasie". Štěstí obou dvojic strážmistra s Annarellou a Stellutiho se Střelkou nemělo dlouhého trvání. Střelka, která přijala místo služebné u strážmistra, aby získala peníze na výbavu, byla ve vesnici pomlouvána, že má s ním pletky.

Stelluti tomu uvěřil, stejně jako Annarella. A i když ta se se strážmistrem opět smířila, nebylo to na dlouho. Přihlásil se otec jejího dítěte a Annarella po krátkém váhání a těžkém loučení se strážmistrem s ním odjela navždy ze Saglieny. Střelka se stala tanečnicí u komediantů a snad by s nimi také opustila Saglienu, nebýt zemětřesení, které postihlo vesnici. Před svým rozbořeným barákem se sešla se Stellutim a oba si odpustili. A když přijela nová porodní asistentka do Saglieny bylo jasné, že ani strážmistr nebude dlouho tesknit po Annarelle.(Filmový přehled)

Najít film v okolí

Kdy a kde dávají film Chléb, láska a žárlivost?

Seznam kin, kde se dnes promítá film Chléb, láska a žárlivost. Vyberte si kino a klikněte na něj. Zobrazí se promítací časy a další program kina.

V těchto dnech se film Chléb, láska a žárlivost bohužel nikde nevysílá...

Podobné filmy

Tento film ještě nikdo nehodnotil. Buď první!

Filmové novinky a recenze