Bulvár

Bulvár

Filmový žánr: Drama

Délka filmu: 88 min.

V kinech od: 10.7.2015

„Možná není příliš pozdě začít žít život, po kterém opravdu toužíš."

Nathan se se svým poklidně plynoucím životem zdá být spokojený – desetiletí odpovědně vykonávané práce v bance, manželství s oddanou Joy, se kterou milují stejné filmy, občasná posezení s kamarádem, se kterým jen s malou hořkostí vzpomenou, jak jako mladíci chtěli odjet do New York City a tam...

Jednoho dne ale Nathanův smířený a fungující svět rozbourá mladičký prostitut Leo, kterého potká na hlavním bulváru ospalého Nashville a všechna 'možná' toho, jaký jeho život mohl být, vtrhnou do Nathanovy křehké stability jako vichřice.

Brilantní komorní drama, prosycené pochopením nejednoznačností lidské povahy i hořkosladkým humorem, je charakterovou studií Nathana ve vztahu k jeho ženě, otci i Leovi. Nese ho vynikající výkon Robina Williamse v jeho poslední hlavní filmové roli, kterému sekundují Bob Odenkirk a Kathy Baker jako Nathanova manželka, která pro něj má více pochopení, než by se mohlo zdát. (Mezipatra)

Najít film v okolí

Kdy a kde dávají film Bulvár?

Seznam kin, kde se dnes promítá film Bulvár. Vyberte si kino a klikněte na něj. Zobrazí se promítací časy a další program kina.

V těchto dnech se film Bulvár bohužel nikde nevysílá...

Podobné filmy

Tento film ještě nikdo nehodnotil. Buď první!

Filmové novinky a recenze