Bobry

Bobry

Filmový žánr: Komedie, Mysteriózní

Délka filmu: 95 min.

V kinech od: 15.8.2014

„Bobry“ je název již neexistující punkové hudební skupiny. Vydala jedno demo, poté se rozpadla a všichni členové pomalu přestali snít o hudbě a velké kariéře. Martin se právě vrací z Irska a s potupným pocitem prohry se rozhodne svůj život ukončit. V sebevraždě mu však zabrání jedna náhodná událost – nalezení inzerátu o prodeji jeho staré kytary. Martin se rozhodne kytaru získat zpět a hudební skupinu obnovit.

Získává zpět partu: Klocka, který se mezitím začal živit prodejem psychotropních látek z pultů skladu psychiatrické léčebny a Smroda, který převzal rodinný podnik a nyní vede veřejné toalety… Paralelně tak sledujeme počínání samotných „zubatých“, které v „Bobrech“ ztělesňují zkorumpovaní úředníci hledící si pořádku v papírech.

Marcinův pokus o sebevraždu se octnul na seznamu Kosiarze, zdegenerovaného vtělení samotné Smrti, který jezdí ve zbídačeném černém karavanu, holduje alkoholu a za žádnou cenu nechce dopustit, aby se mladík zabil. Jen tak se totiž může osvobodit od své nezáživné práce na Zemi. Závod se smrtí začne rapidně nabírat na rychlosti, když se na scéně objeví drogově závislý policista.(3Kino)

Najít film v okolí

Kdy a kde dávají film Bobry?

Seznam kin, kde se dnes promítá film Bobry. Vyberte si kino a klikněte na něj. Zobrazí se promítací časy a další program kina.

V těchto dnech se film Bobry bohužel nikde nevysílá...

Podobné filmy

Tento film ještě nikdo nehodnotil. Buď první!

Filmové novinky a recenze