Ať žije nevěsta

Ať žije nevěsta

Filmový žánr: Drama

Délka filmu: 85 min.

V kinech od: 1.1.2015

Nicola tráví čas pitím a předstíráním, že pít přestává. Je to jeho příběh, ale i příběh mnohých jiných postav, které potkává cestami osudu nebo náhodou jako v v roadmovie....

Takže je to i příběh Sabatina, který dělá pojišťovací podvody tak, že vyvolává nehody, je to život Concellina, který také podvádí pojišťovny, ale touží po kariéře... Je to příběh Salvatora, syna Anny a možná i Nicoly...

Sofie, která říká, že odjíždí do Španělska s přítelkyní, říká to, ale pak zůstává v Cinecittà... Je to příběh Abruzzeseho, klempíře, ale i nočního hlídače na parkovišti. K němu se uchýlí Anna poté, co střelí po svém pasákovi... Je to příběh Sasy, který jedné noci dopadne nejhůře ze všech na policejní stanici na kraji města... A pak tu jsou příběhy Marina, jenž nikdy nemluví a ukrajinské holčičky a taxikáře, který veze domů Nicolu, vidí, že je opilý a nechá si zaplatit dvakrát.

A mezi všemi těmito příběhy je také příběh Američanky, která putuje po Itálií ve svatebních šatech. Je to Itálie bez naděje, ale ne zoufalá, protože opakem naděje někdy není zoufalství, ale fatalismus. (Středoevropský festival italského filmu)

Najít film v okolí

Kdy a kde dávají film Ať žije nevěsta?

Seznam kin, kde se dnes promítá film Ať žije nevěsta. Vyberte si kino a klikněte na něj. Zobrazí se promítací časy a další program kina.

V těchto dnech se film Ať žije nevěsta bohužel nikde nevysílá...

Podobné filmy

Tento film ještě nikdo nehodnotil. Buď první!

Filmové novinky a recenze