Anu a Thanu. Bratři v exilu.

Filmový žánr: Komedie, Drama

Délka filmu: 75 min.

V kinech od: 1.1.2005

Tento příběh vypráví kouzelník z Tibetu. Během svého putování světem vypráví příběh o dvou exilových bratřích – Anuovi a Thanuovi. Ve filmu dorazí i do malé tbetské komunity Dekjiling v severní Indii, aby se podělil o příběh.

Příběh v příběhu představí dva nezvedené bratry a jejich neovladatelnou lásku ke dvěma krásným a vzdělaným sestrám Jangdzom a Dečhen, jejichž otec je gjagpa - předák komunity. Film začíná 10. března 2005, kdy se všichni Tibeťané účastní v Déhradúnu vzpomínky na tibetské povstání ve Lhase v roce 1959.

Bratři se ale do průvodu nechystají a poflakují se v blízkosti sester. Kolonie se vylidnila a to je vhodná příležitost pro dva zloděje. Avšak tlustý školní kuchař Mačhen-la se chce milovat se servírkou Ama Čhangmou... Film je nejen zábavný, ale dotýká se témat sociálních a politických i morálních a zdravotních. (Festival tibetských filmů)

Najít film v okolí

Kdy a kde dávají film Anu a Thanu. Bratři v exilu.?

Seznam kin, kde se dnes promítá film Anu a Thanu. Bratři v exilu.. Vyberte si kino a klikněte na něj. Zobrazí se promítací časy a další program kina.

V těchto dnech se film Anu a Thanu. Bratři v exilu. bohužel nikde nevysílá...

Podobné filmy

Tento film ještě nikdo nehodnotil. Buď první!

Filmové novinky a recenze