Adele: Živě z Royal Albert Hall (koncert)

Adele: Živě z Royal Albert Hall (koncert)

Filmový žánr: Hudební, Dokumentární

Délka filmu: 90 min (SE: 58 min).

V kinech od: 14.12.2016

Živé koncertní vystoupení božské Adele Adkins, držitelky Grammy v kategorii pop/soul. Britská zpěvačka zpívá v Royal Albert Hall v Londýně a splnila si tak svůj sen.Dne 22. září 2011 zpívala Adele v londýnské Royal Albert Hall.

Byl to její splněný sen a také zlatý hřeb pro její album, nazvané '21'. Přestože podstoupila operaci hrdla, vrátila se Adele krátce poté na pódium a při příležitosti udílení cen Grammy 2012 nejen oslnila všechny přítomné svým zpěvem, ale posbírala šest ocenění, včetně kategorií Píseň roku pro její skladbu Rolling in the Deep a Album roku pro placku '21'.

Každá píseň, která je na tomto albu se postupně stala hitem číslo jedna v amerických hitparádách – britští umělci v čele s Adele dobývají Ameriku. Ovšem i na domácí scéně sklidila obrovský úspěch – získala čtyři ceny Brits včetně Nejlepší britské sólo umělkyně a Nejlepšího britského alba.

'21' prodalo přes čtyři milióny kopií pouze v Británii a překonalo tak 'Dark Side of the Moon' od Pink Floyd a 'Bad' Michaela Jacksona, přičemž se stalo sedmým nejlépe prodávaným albem ve Spojeném království. Tento koncert, v režii Paula Dugdalea, nabízí směs písní z alb '19' a '21'. (HBO Europe)

Najít film v okolí

Kdy a kde dávají film Adele: Živě z Royal Albert Hall (koncert)?

Seznam kin, kde se dnes promítá film Adele: Živě z Royal Albert Hall (koncert). Vyberte si kino a klikněte na něj. Zobrazí se promítací časy a další program kina.

V těchto dnech se film Adele: Živě z Royal Albert Hall (koncert) bohužel nikde nevysílá...

Podobné filmy

Tento film ještě nikdo nehodnotil. Buď první!

Filmové novinky a recenze