90 minut – Berlínský projekt

90 minut – Berlínský projekt

Filmový žánr: Drama

Délka filmu: 90 min.

V kinech od: 1.1.2011

Zápletka filmu Pariser Platz Berlin je zdánlivě jednoduchá. Sebastian - mladý talentovaný herec (Blerim Destani) utíká nenápadně z premiéry snímku, ve kterém ztvárnil hlavní roli, aby zabil gurua jedné sekty (Udo Kier), kterého viní ze smrti své dívky.

Na tento čin má 90 minut, protože po skončení filmu musí stanout v kině na jevišti. Provedení filmu je však velmi nevšední a lze jej zjednodušeně charakterizovat, jako experimentální thriller. Celý hon totiž musí divák absolvovat spolu se Sebastianem v reálném čase. Je tak hlavnímu hrdinovi mnohem blíž, než je zvykem. Na druhou stranu je ponechán ve značné nejistotě. Není totiž předem vybaven mnoha informacemi. Nezná Sebastianův plán ani přesné důvody, které jej vedou k jeho extrémnímu jednání.

Pouze sleduje jeho jednání a momentální pohnutky a nabývá rychle dojmu, že svůj čin předem příliš detailně nepromyslel. Je-li Sebastian zmatený a má pochybnosti, podobné pocity zažívá i divák.

Najít film v okolí

Kdy a kde dávají film 90 minut – Berlínský projekt?

Seznam kin, kde se dnes promítá film 90 minut – Berlínský projekt. Vyberte si kino a klikněte na něj. Zobrazí se promítací časy a další program kina.

V těchto dnech se film 90 minut – Berlínský projekt bohužel nikde nevysílá...

Podobné filmy

Tento film ještě nikdo nehodnotil. Buď první!

Filmové novinky a recenze