100% Vlk

100% Vlk

Filmový žánr: Animovaný, Komedie

Délka filmu: 96 min.

V kinech od: 29.10.2020

Čtrnáctiletý Freddy vypadá jako obyčejný kluk, ale není obyčejný a není ani úplně člověk. Patří do starého rodu vlkodlaků a těší se na svou první proměnu ve vlka. Je trochu potrhlý, ale až se stane skutečným vlkodlakem, bude se z něj vážený člen smečky a jednou velmi obávané monstrum.

Stejně jako jeho otec a jeho děda i praděda. V tu velkou slavnostní noc první proměny se ale něco zvrtne a Freddy se změní v ne příliš dravého ani moc hrozivého, zato ve strašně moc rozkošného... pudla. Tohle je stoprocentní zklamání pro všechny. Roztomilý pudlík nemá mezi vlkodlaky co pohledávat, Freddy je doslova a do písmene vykopnutý na ulici. Prozatím. Kouzelná noc a úplněk pro první proměnu stále trvá a Freddy musí do rána dokázat, že je opravdovým stoprocentním vlkodlakem. Se srdcem vlka a s roztomilou růžovou šošolkou se pudl Freddy vydává do ulic za dobrodružstvím a hromadou legrace. Potká pár psích kámošů, šíleného zmrzlináře, pozná psí vězení a odhalí jedno dávné tajemství. Všichni ostatní pak zjistí, že stoprocentní vlkodlak může být drsný jako vlk a současně hebký jako pudl.(Bontonfilm)

Najít film v okolí

Kdy a kde dávají film 100% Vlk?

Seznam kin, kde se dnes promítá film 100% Vlk. Vyberte si kino a klikněte na něj. Zobrazí se promítací časy a další program kina.

V těchto dnech se film 100% Vlk bohužel nikde nevysílá...

Podobné filmy

Tento film ještě nikdo nehodnotil. Buď první!

Filmové novinky a recenze