Event details

Havlíčkův Brod, Na Ostrově 28/3 Vysočina region

26.3.2022 at 19:30 (Saturday)

245 - 490

Buy Ticket

More Rock/Pop Tickets

Dymytry TOUR ? 2022

Dymytry TOUR ? 2022

V dnešní nejisté době je pořád ještě jedna jistota – rocková muzika nás nikdy neopustí! A taky, že Dymytry rodina drží pohromadě! Přesně podle tohoto hesla připravila tvrdě rocková skupina Dymytry na jaro 2022 turné patnácti koncertů.

Kapela momentálně dokončuje novou desku, jejíž název i obsah reagují na současnou krizi lidské společnosti v podstatě ve všech jejích aspektech. A jako vždy s nadhledem a humorem. Pod dohledem slavného producenta Kristiana Kohleho Kohlmannslehnera, který má na svém kontě desky kapel jako Powerwolf nebo Eskimo Callboy, vzniká nahrávka, která podle slov kapely překoná laťku předchozí desky Revolter. A tu si kapela nastavila Revolterem hodně vysoko.

Název nového alba a tedy i tour je zatím tajemstvím. Kapelník Dymo k tomu řekl „Jsme si jistí, že nová deska bude ještě zábavnější, svěžejší a chytlavější, než Revolter. A taky doufáme, že jarní tour už pojedeme bez omezení a hlavně bez opatření, která dělí naše fanoušky úplně nesmyslně do dvou skupin. Jsme totiž jedna rodina a držíme pohromadě.“

Jisté je, že kapela Dymytry je silná a plná energie víc, než kdy dřív! A to všem dokáže na jarním turné ve znamení nové desky a také ve znamení spojování, ne rozdělování. Ve znamení silné a pevné rodiny rockových fanoušků.

 

 

 

This event is not currently happening. No worries, our portal contains many other related events!

https://www.informuji.cz/events/v/250520-dymytry-tour-2022/

Look at the possibilities for accommodation in the locality of the event Dymytry TOUR ? 2022

Hotel Brixen   Havlíčkův Brod

Penzion Starr   Havlíčkův Brod

Music clubs - Vysočina region Events in the area