Hrady CZ 2023 budou mít historicky nejsilnější program. Dvě velká pódia a kapely jako Kabát, Kryštof či Mirai

Hrady CZ 2023 budou mít historicky nejsilnější program. Dvě velká pódia a kapely jako Kabát, Kryštof či Mirai 

Festival Hrady CZ oznamuje u příležitosti připravovaného 18. ročníku osm letních termínů v Čechách a na Moravě a první tři jména kapel – Kabát, Kryštof či Mirai. Jedinečnou festivalovou atmosféru budou moct návštěvníci zažít na Točníku, Kunětické hoře, Švihově, Rožmberku nad Vltavou, Veveří, Hradci nad Moravicí, Bouzově a Bezdězu.

Po třech letech, kdy festival měl kvůli pandemii různá omezení, se fanoušci mohou těšit na Hrady CZ v plné síle – na koncerty na dvou velkých pódiích a celkově větší množství účinkujících. Organizátoři nabízejí lidem kvalitní hudbu a společně strávený čas v atraktivním prostředí památek a útulných areálů s doposud nejsilnějším „hradním“ festivalovým programem. 

Oproti ostatním festivalům spojují Hrady CZ hudební zážitek s návštěvou jednotlivých hradních památek, na které je vstup v rámci vstupenky zdarma.

Cílem festivalu je mimo jiné podpořit rozvoj turistického ruchu a zviditelnění historických památek v Čechách i na Moravě. Festival každoročně nabízí také hradní karnevaly a maškarní průvody v okolí památek s vyhlášením nejlepších masek.

„Nadcházející osmnáctý ročník bude tím nejnadupanějším v historii festivalu. Potvrzené máme doposud tři nejpopulárnější české kapely – Kabát, Kryštof a Mirai, další zajímavá jména zveřejníme po Silvestru. Vyslyšeli jsme přání tisíců skalních fanoušků a vracíme do všech areálů dvě velká pódia a v těsné blízkosti nejkrásnějších památek osmi regionů v České republice postavíme rozlehlé profesionálně vybavené areály,“ komentují akci promotéři Michal Šesták a Viktor Souček. 

Do konce roku jsou nyní v prodeji lístky za snížené ceny na Ticketstream – jak pro rodiny s dětmi, tak víkendové permanentky nebo vstupenky s ubytováním včetně předem připravených stanů s vybavením pro pobyt na festivalu – takzvané VIP kempy a VIP kempy PLUS. 

Je tedy možné do konce roku zakoupit v exkluzivním předprodeji pro rok 2023 víkendové permanentky za 1250 Kč, permanentky s VIP kempem za 1650 Kč nebo s VIP kempem PLUS za 2350 Kč. V nabídce jsou i samostatné vstupenky do kempů nebo rodinné vstupenky za 3670 Kč či permanentky Exkluziv s možností vstupu do backstage v limitované sérii za 3600 Kč.

Na místě pak bude stát například víkendová permanentka pro jednu osobu 1900 Kč a rodinné permanentky nebudou v prodeji.

Termíny a místa pro Hrady CZ 2023:

  • 14. až 15. července – Točník
  • 21. až 22. července – Kunětická hora
  • 28. až 29. července – Švihov
  • 4. až 5. srpna – Rožmberk nad Vltavou
  • 11. až 12. srpna – Veveří
  • 18. až 19. srpna – Hradec nad Moravicí
  • 25. až 26. srpna – Bouzov
  • 1. až 2. září – Bezděz

Foto: archiv Hrady CZ

| Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout


Mohlo by se ti líbit...

Umělci: , ,

Další hudební novinky

Tento článek ještě nikdo nehodnotil. Buď první!