SOUTĚŽ: Vyhrajte vstupenky na hvězdně obsazená představení ve stínu Žižkovské věže

SOUTĚŽ: Vyhrajte vstupenky na hvězdně obsazená představení ve stínu Žižkovské věže 

Prázdninová scéna pražského Divadla Kalich je v plném proudu. Láká na osvědčené inscenace i akustické koncerty známých domácích interpretů. Zasoutěžte si s námi o vstupenky na Hvězdné léto pod Žižkovskou věží!

do středy 2. září najdete přímo pod Žižkovským vysílačem letní scénu Divadla Kalich a spřáteleného Divadla Palace, Divadla Verze nebo Činoherního studia Bouře. Na prázdninové jeviště přinášejí zavedené hity ze svých repertoárů, ať už hru Federer-Nadal s Jakubem Prachařem a Markem Taclíkem, nesmrtelný tandem Oldřich Kaiser a Jiří Lábus třeba v představení Jak Kubrt se Sněhurkou jeli vlakem nebo komedii Sbohem, zůstávám! v hlavních rolích s Ivou Janžurovou a Janou Paulovou.

Kromě divadelního programu, který letos nabídne v premiéře francouzskou hru Tik tik, se diváci mohou těšit na koncerty zvučných jmen domácí hudební scény. Michal Hrůza, Ondřej Havelka s Melody Makers, Tomáš Klus, František Nedvěd nebo Daniel Landa odehrají proslulé skladby v akustickém aranžmá.

Chcete se zúčastnit soutěže o vstupenky na divadelní představení či koncert dle vlastního výběru? Stačí odpovědět na naši soutěžní otázku a mít štěstí při losování. 20. července a 4. srpna vylosujeme vždy dva výherce, kteří oba získají dvě vstupenky, 10. srpna zvolíme posledního výherce, který opět dostane dva lístky.

Soutěžní otázka:

Jak se jmenuje inscenace, která 2. září uzavře letošní ročník Hvězdného léta pod Žižkovskou věží?

A) Prachy!!!

B) Čas pod psa

C) Dvě noci na Karlštejně

Správnou odpověď s preferovaným představením či koncertem a termínem jeho konání nám napište do komentáře pod příspěvkem se soutěží na našem facebookovém profilu nebo na e-mail soutez@informuji.cz. Výherce vyhlásíme 20. července, 4. a 10. srpna. Přejeme hodně štěstí!

Poskytnuté údaje nebudou použity k marketingovým účelům ani k jiné manipulaci.

Vyhrazujeme si právo soutěž kdykoliv ukončit, případně změnit její pravidla. V případě neobdržení vstupenek a soutěžních materiálů od našich partnerů nedodáme tyto materiály (výhry) výhercům.

Foto: Divadlo Kalich

| Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout


Mohlo by se ti líbit...

Tento článek ještě nikdo nehodnotil. Buď první!