Dětské filmy, kterými do konce roku 2019 potěšíte sebe i ty nejmenší

Dětské filmy, kterými do konce roku 2019 potěšíte sebe i ty nejmenší 

Plánujete filmový víkend s dětmi a v televizi zrovna nic vhodného nedávají? Nabízíme šest snímků, díky kterým si od začátku listopadu můžete naplánovat ideální zážitek v kině. Nechybí srdceryvné příběhy ani pokračování největšího animovaného hitu posledních let.

Fany a pes (9.11.)

Sophie svěří psa Sputnika do rukou své kamarádky Fany, zatímco je na prázdninách v Maďarsku. Na začátku školního roku se ale nevrátí a dvanáctiletá dívka tuší, že Sophie zůstala i s rodinou na Západě. Fany se rozhodne podniknout dobrodružství, během kterého se zaplete do chodu dějin s jediným cílem: vrátit pejska právoplatné majitelce. Animovaný film představila letošní přehlídka německy mluvících filmů Das Filmfest a do kin vstoupí 9. listopadu. 

Ledové království 2 (21.11.)

První Ledové království doslova pobláznilo děti i dospělé. Píseň Let It Go běžela na všech narozeninových oslavách, kde ti nejmenší běhali v kostýmech Elsy, Anny nebo sněhuláka Olafa. Všichni hrdinové se v pokračování vrací a vydávají se na nebezpečnou a pozoruhodnou cestu, jejímž cílem bude poznání, jak velká je Elsina moc. Kina se propadnou do mrazivého světa na konci listopadu.

Pat a Mat: Kutilské trampoty (5.12.)

Další položka na našem seznamu je české výroby. V pořadí třetí díl filmových dobrodružství oblíbené kutilské dvojice Pata a Mata bude znovu plný nadšení, vynalézavosti a přátelství. Hlavně ale oba všeumělové znovu ukážou, jak šikovné ty české ručičky mohou být. Jednoduchá ale účinná zábava pobaví hlavně děti, a to už 5. prosince.

Sněžná mela (12.12)

Kanadský animák na to jde od lesa a kromě souboje dobra a zla nabízí nenáročný a zábavný pohled na problém globálního oteplování. V příběhu z pera Aarona Woodleyho, Boba Barlenema a Calea Brunkera se pokusí zlotřilý mrož urychlit tání polárního kruhu. Zabránit mu v tom může pouze partička nezkušených, ale zapálených hrdinů. K duelu na plovoucích krách dojde 12. prosince.

Trollové a kouzelný les (19.12.)

Šibeniční termín má před sebou trollí princ Trym. Jako hrdina norské pohádky Trollové a kouzelný les musí do tří dnů zachránit svého královského otce, který se proměnil v kámen a v době své nepřítomnosti přišel o moc v kouzelném lese. Tryma s jeho druhy čeká dobrodružná cesta trollím královstvím, která započne pět dní před Štědrým dnem.

Špióni v převleku (26.12.)

Špión Lance a vědec Walter se musí spolehnout jeden na druhého, i když nemohou být víc odlišní. Elegantní gentleman a geniální geek vyrážejí na misi a jejím cílem není nic menšího než záchrana světa. To ale oba musí změnit víc než jen svou podobu. Maskování začíná na druhý svátek vánoční.

| Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout


Mohlo by se ti líbit...

Tento článek ještě nikdo nehodnotil. Buď první!