Praha opět přivítá K.Flay, tentokrát s vlastním koncertem a novou deskou

Praha opět přivítá K.Flay, tentokrát s vlastním koncertem a novou deskou  

Dvakrát nominovaná hudebnice na Grammy zavítá na podzim i do Čech. Do Rock Café přijede představit svou novou chystanou desku Solutions a rozdat trochu své optimistické nálady. K.Flay se totiž rozhodla vydat na misi, jejímž cílem je motivovat okolí k pozitivnímu myšlení. Pražskou zastávku má naplánovanou na 7. listopadu.

Americká zpěvačka, skladatelka, rapperka a hudebnice vystupující jako K.Flay se v Praze už jednou předvedla, a to konkrétně v roli předskokanky Imagine Dragons. Letos se vrátí se svým prvním samostatným koncertem v Praze a s novou deskou Solutions.

Právě nová deska má K.Flay pomoci na její misi za optimistější svět. V době každodenního stresu, strašení a stížností valících se na všechny z médií i sociálních sítí je podle zpěvačky úsměv znakem rebelie a být opravdu šťastný vyžaduje odvahu.

Její cesta začala v roce 2014, kdy jí vyšlo debutové album Life as a Dog, které se hned vyšplhalo na druhou pozici v žebříčku Billboard Heatseekers Albums a čtrnáctou pozici v žebříčku Billboard's Rap Albums.

Jejím doposud největším hudebním úspěchem byly dvě nominace na cenu Grammy. Získala je za nejlépe nazvučené neklasické album Every Where Is Some Where z roku 2017 a za píseň Blood in the Cut, která se měla stát nejlepší rockovou písní roku.

Foto Facebook K.Flay

| Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout


Mohlo by se ti líbit...

Rock Café nabízí i další akce

Umělci:

Místo konání: Rock Café

Další hudební novinky

Tento článek ještě nikdo nehodnotil. Buď první!