Martin Hrubý s kapelou Bůhví představí v Jazz Docku písně z připravované desky

Martin Hrubý s kapelou Bůhví představí v Jazz Docku písně z připravované desky 

Písničkář Martin Hrubý a kapela Bůhví zahrají v úterý 12. března v pražském Jazz Docku. Kromě svých největších hitů odhalí publiku i nový materiál z připravovaného alba.

Akt, Hodina a Trojka. Názvy, které už zanedlouho doplní další přírůstek. Za novou desku, stejně jako za předcházející trio, bude zodpovědný Martin Hrubý a jeho kapela Bůhví. V pořadí čtvrtou studiovou nahrávku představí umělci už za týden - 19. března od 19 hodin v pražském klubu Jazz Dock.

Hrubý, inspirovaný světovými umělci, prodává svou žánrově pestrou směs v rodném jazyce v podobě jakéhosi world-pop-folk mixu. Ze své zatím nejmenované desky už jeho fanoušci mohli slyšet čtyři singly - Vrátit se na Zem, Betlémská, Železniční a také Kosmická. Videoklip k poslední jmenované skladbě si můžete prohlédnout níže.

"Připravuji jednoduché písničky pro duchaplné, tedy takovou potravu pro ducha oduševnělých. Pouze lahůdky pro gurmány, žádný fast food pro masy. Zakládám si na prvotřídní kvalitě všech ingrediencí," popsal gastronomickou terminologií hudebník připravovanou desku na svých webových stránkách.

V Jazz Docku zahraje Martin Hrubý po boku Barbory Šedivé, Petra Ševčíka, Viktora Kracika, Karla Pičmana, Jakuba Červinky, Jiřího Částky a Tomáše Makovského. Vstupenky jsou v prodeji na stránkách klubu. 

| Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout


Fotografie k článku

Martin Hrubý s kapelou Bůhví představí v Jazz Docku písně z připravované deskyMartin Hrubý s kapelou Bůhví představí v Jazz Docku písně z připravované desky
 

Mohlo by se ti líbit...

Další hudební novinky

Tento článek ještě nikdo nehodnotil. Buď první!