Oblíbený písničkář Pokáč připravuje svůj doposud největší koncert, chystá se vyprodat Forum Karlín

Oblíbený písničkář Pokáč připravuje svůj doposud největší koncert, chystá se vyprodat Forum Karlín 

Oblíbený písničkář Pokáč chystá největší koncert své kariéry, který proběhne ve čtvrtek 24. října příštího roku v pražském Foru Karlín. Během velkolepého koncertu se mohou fanoušci těšit na křest jeho druhého alba, spoustu hostů a dalších překvapení.

Pokáč je populární folkový zpěvák, mnohými označován za „Jarka Nohavicu Youtubové doby“. Vyniká svými mimořádně vtipnými a nápaditými texty, které zhudebňuje nejen v rámci svých desek. V roce 2017 získal nominaci jak na Objev roku v anketě Český slavík, tak na Objev roku v anketě Anděl, čímž upevnil svoji významnou pozici na české hudební scéně.

O popularitě Pokáče napříč českým publikem svědčí i fakt, že jeho koncerty bývají často beznadějně vyprodané a musí se přesouvat do větších sálů, a proto se rozhodl uspořádat zatím největší koncert ve své kariéře a zároveň pokřtít své druhé album. Návštěvníky čeká unikátní koncert, spousta hostů, spousta songů i mnoho překvapení. Vstupenky jsou už v prodeji, Pokáčovi fanoušci si je mohou koupit také ve formě vánočního balíčku.

Žádný český plešatý písničkář to ještě nedokázal, změňme to! Pojďme vyprodat Forum Karlín! Vstupenky kupte buď obyčejný, nebo ve formě funky vánočního balíčku, kterej můžete dát všem pod stromek. Ten balíček obsahuje dvě lupení, pak dvě speciální placky s nápisem „Jdu na Pokáče do Karlína a nestydím se za to“, a pak taky jedno speciální vánoční přání z tržnice, které jsem sám osobně podepsal, a v neposlední řadě slzy z mé výpravy na poštu. PS: Přijďte aspoň někdo pls…“ informuje svoje fanoušky o koncertu Pokáč na sociálních sítích.

| Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout


Mohlo by se ti líbit...

Forum Karlín nabízí i další akce

Umělci:

Místo konání: Forum Karlín

Další hudební novinky

Tento článek ještě nikdo nehodnotil. Buď první!