Do brněnského Semilassa se chystá americká partička Tremonti

Do brněnského Semilassa se chystá americká partička Tremonti 

Kytarista kapel Alter Bridge a Creed Mark Tremonti míří se svou skupinou Tremonti, v níž stojí i za mikrofonem, do České republiky. Svou novou nahrávku A Dying Machine i výběr toho nejlepšího z předchozí tvorby nabídne fanouškům v Brně.

Mark Tremonti je mnohými označován za absolutní špičku na světové metalové scéně. Během své bohaté hudební kariéry již prodal více než 40 milionů nahrávek a získal hned několik hudebních cen, mezi nimiž je i slavná Grammy. Svou vlastní kapelu Tremonti založil v roce 2012. Debutovala albem All I Was, o tři roky později vydala desku Cauterize a v roce 2016 pokračovala nahrávkou Dust. Tu představila skupina také v České republice, kde si vysloužila velké nadšení u příchozích fanoušků.

Letos pak Tremonti vydali album A Dying Machine, která vyšlo 8. června. Jedná se o vůbec první koncepční desku Marka Tremontiho, k níž vytvořil působivý koncept i doprovodný román. Příběh, který vyprávějí jednotlivé skladby, se zrodil během posledního turné Alter Bridge. Odehrává se na přelomu příštího stolení, kdy se snaží najít možnosti společné existence lidé a vyrobené bytosti zvané vessels, nádoby.

„Kdo sleduje kariéru Marka Tremontiho, moc dobře ví, že síla jeho písní je především v jejich živém podání,“ lákají organizátoři na brněnský koncert, který se uskuteční 16. listopadu v klubu Semilasso.  Jako speciální hosté dorazí spolu s Tremonti do jihomoravské metropole také formace The Raven Age a Disconnected. Vstupenky na koncert jsou k dispozici v internetovém předprodeji za 690 korun.

| Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout


Mohlo by se ti líbit...

Umělci:

Další hudební novinky

Tento článek ještě nikdo nehodnotil. Buď první!