Chcete si zdarma prohlédnout výstavu Mumie světa? Zasoutěžte si s námi o lístky!

Chcete si zdarma prohlédnout výstavu Mumie světa? Zasoutěžte si s námi o lístky! 

V areálu holešovického Výstaviště v Praze je až do konce června otevřena výstava Mumie světa. Vy ji nyní můžete navštívit zcela zdarma, pokud budete mít štěstí a vyhrajete vstupenky v naší soutěži!

V prostorách Křižíkových pavilonů Výstaviště Holešovice se koná velkolepá výstava Mumie světa. Ta vypráví příběhy civilizací starých několik tisíc let. Na ploše větší než 2000 metrů čtverečních najdou návštěvníci exponáty z různých částí světa, které jsou přímým svědectvím života lidí dávno před naším letopočtem. Celkem se v areálu výstavy nachází několik stovek exponátů a několik desítek mumií, zapůjčených ze světových muzeí, soukromých sbírek i univerzit.

Výstava je největší putovní expozicí svého druhu na světě. V minulosti ji navštívily miliony zájemců v USA, Asii a na dalších místech, nyní se poprvé koná v Evropě. A vy tuto výstavu můžete nyní navštívit zcela zdarma. Máme pro vás totiž 20 volných vstupenek. Stačí jen odpovědět na naší soutěžní otázku a mít trochu štěstí, které vám zaručí, že vás vylosujeme.

Soutěžní otázka: Kolik metrů čtverečních má rozloha celé výstavy Mumie světa?

A) 200

B) 500

C) více než 2000

Správné odpovědi zasílejte na e-mail soutez@informuji.cz do neděle 22. dubna 2018. Z došlých odpovědí vylosujeme dvacet výherců, kteří si odnesou po jedné vstupence.

Poskytnutá emailová adresa nebude použita k marketingovým účelům ani k jiné manipulaci.

Vyhrazujeme si právo soutěž kdykoliv ukončit případně změnit její pravidla. V případě neobdržení vstupenek a soutěžních materiálů od našich partnerů nedodáme tyto materiály (výhry) výhercům.

| Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout


Mohlo by se ti líbit...

Tento článek ještě nikdo nehodnotil. Buď první!