Brno zaplaví čokoláda. Letošní Čokoládový festival přivítá první návštěvníky už v pátek

Brno zaplaví čokoláda. Letošní Čokoládový festival přivítá první návštěvníky už v pátek  

Více o akci...

Sdílej:Sdílet na FBTweetnoutS  Ohodnoť


Do Brna se po roce opět vrátí akce plná oblíbené sladké pochutiny. Čokoládový festival, který proběhne od pátku 24. do neděle 26. října ve sportovní hale Brno - Tuřany, připravuje kulinářskou přehlídku s prodejními stánky s těmi nejvybranějšími čokoládovými delikatesami.

Čokoládový festival je jedinečnou příležitostí pro ty, kteří si bez čokolády a dalších cukrovinek nedokáží svůj život představit. Na ploše o rozloze 1 300 metrů čtverečních nabídne návštěvníkům kulinářskou přehlídku, během níž vystoupí se svými nápaditými recepty známí kuchaři, ale rovněž prodejní stánky a dětský koutek.  

Do Brna dorazí třeba šéfkuchař Marek Váňa, jenž před návštěvníky připraví čokoládové pralinky s moučnými červy, dýňovou polévku s bílou čokoládou v suchém ledu a vanilkovou krupicovou kaši z espumy s čokoládovým sněhem. Václav Kijonka pak naučí děti vyrábět pralinky nebo upéct brownies. Čokoládové donuty bude pak na místě připravovat společnost Tupperware. K ochutnání bude připraveno i čokoládové pivo, vafle, fondány, čokoládové víno či čoko-kebab. 

Kromě kuchařských show připravují organizátoři i různé workshopy, na nichž se pobaví jak děti, tak dospělí návštěvníci. Účastníci se mohou zapojit rovněž do soutěže o skútr. Vstupné na festival činí 60 korun. Pro seniory, děti a studenty je pak připraveno akční vstupné. Děti do šesti let mají navíc na akci vstup zcela zdarma.

| Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout


Mohlo by se ti líbit...

Tento článek ještě nikdo nehodnotil. Buď první!