SOUTĚŽ: Vyhrajte debutové album Alvara Solera ještě před jeho koncertem!

SOUTĚŽ: Vyhrajte debutové album Alvara Solera ještě před jeho koncertem!

Španělský hudebník, který si dokázal během neuvěřitelně krátké chvilky získat desetitisíce fanoušků po celém světě, dorazí konečně i do Prahy! Vyprodané Forum Karlín potěší již zítra, v sobotu 18. února. Při této příležitosti pro vás máme jednu rychlosoutěž!

hodnoceno 5x
Líbí? Pošlete to dál...

Alvaro Soler má na svém kontě pouze jednu studiovou desku, kterou vydal v roce 2015 s názvem Eterno Agosto. Právě z ní pochází jeden z jeho největších hitů El mismo sol, který následně přezpíval i se slavnou Jennifer Lopez. Dalšího obrovského úspěchu se pak dočkal jeho další singl Sofia. Nedávno představil sympatický hudebník svou zbrusu novou nahrávku. Jedná se o píseň Animal, která je opět celá ve španělštině. 

Vy nyní můžete díky naší soutěži získat debutové album Alvara Solera zcela zdarma! Stačí správně zodpovědět naší soutěžní otázku a být mezi dvěma vylosovanými výherci. 

Soutěžní otázka: Z jakého města pochází Alvaro Soler? 

Správné odpovědi posílejte na email soutez@informuji.cz do 18.2. 2017 do 19 hodin. Z došlých odpovědí vybereme výherce, kterým debutovou desku španělského hudebníka zašleme.  

Poskytnutá emailová adresa nebude použita k marketingovým účelům ani k jiné manipulaci s ní.

Vyhrazujeme si právo soutěž kdykoliv ukončit případně změnit její pravidla. V případě neobdržení vstupenek a soutěžních materiálů od našich partnerů nedodáme tyto materiály (výhry) výhercům.

Turné 2017

Přidat na Seznam.cz Mějte články z Informuji i na Seznamu

Prostor pro tvůj názor...

Komentovat může pouze přihlášený fanoušek...