Ondřej Brzobohatý si se Symphonicum Tour 2016 splnil další sen

Ondřej Brzobohatý si se Symphonicum Tour 2016 splnil další sen

Po úspěšném vydání prvního sólového alba, kterého se prodalo kolem deseti tisíci nosičů, si Ondřej splnil jeden z prvních snů. Jeho další zhmotněný sen se splnil v podobě Symphonicum Tour 2016 společně s vlastní kapelou a třicetičlenným symfonickým orchestrem Epoque Orchestra pod taktovkou japonského dirigenta Chuhei Iwasakiho.

hodnoceno 3x
Líbí? Pošlete to dál...

Symphonicum Tour 2016 je perfektně zaranžovaný dvouhodinový program dvanácti koncertů v devíti českých a slovenských městech. Jako hosty si přizval své dva dobré kamarády, Václava Noid Bártu a  Petera Cmoríka. Na pražském představení v Hudebním divadle Karlín si navíc dal duet se svým „mentorem a guru“ dětským zpěvákem Filipem Jedličkou.

Ondřej Vás v průběhu večera přesvědčoval nejen o svých výborných muzikantských schopnostech, ale taky se osvědčil jako výborný vyprávěč, bavič a herec. Dovíte se, kde odmala rád trávil čas, co ho nejvíce fascinuje na orchestru, kdo ho zaujal svou píli, obrovským entuziazmem, přistupem k práci a pod. Koho zaujal textem k písní Vietor, kterou nazpíval společně s Peterom Cmoríkom, jaké hry a seriály miloval?

Nezapomněl ani na své rodiče, kterým poděkoval za krásné dětství, a věnoval jim píseň What A Wonderful World.

Hudebně byl koncert postaven na vlastních skladbách, ve kterých nejvíce obsah vynikl svým výrazným provedením v symfonickém hávu u skladby Věštkyně. Jako pocta všem akčním hrdinům zazněl společný duet s Vaškem Noid Bártou Poslední akční hrdina. Velice příjemným zpestřením byla i směs melodií z amerických televizních seriálu jako M*A*S*H, Dallas, Baywatch a dalších. Peter Cmorík obohatil program o árii z muzikálu Jesus Christ Superstar Getsemanska zahrada. Zazněly ale i známé hity z dob minulých od Eltona Johna, Stevieho Wondra, Louise Armstronga nebo společná píseň všech účinkujících o naději od Johna Lennona, kterou Ondřej zvolil jako přídavek na závěr.

Skvělý koncert, který nemá žádné slabé místo a rozhodně stojí za to, jak vidět, tak slyšet.

Foto: Jan Kardinál

|
Názor informuji.cz: 90%
90%

Další hudební novinky

Přidat na Seznam.cz Mějte články z Informuji i na Seznamu

Prostor pro tvůj názor...

Komentovat může pouze přihlášený fanoušek...