Výstava žáků výtvarného oboru ZUŠ Alfréda Radoka

Výstava žáků výtvarného oboru ZUŠ Alfréda Radoka

Adresa:

Valašské Meziříčí, Komenského 1

Termín: 3.5.2017 17.6.2017

3kvě - 17čer celý den

Žánr: výstavy


Pravidelně v jarním období představuje Galerie Sýpka tvorbu žáků výtvarného oboru zdejší Základní umělecké školy Alfréda Radoka ve Valašském Meziříčí. Jedná se o ucelenou prezentaci výtvorů žáků této školy vniklých během letošního školního roku, na níž je hlavní snahou pedagogů vytvořit hodnotnou prezentaci děl žáků všech ateliérů výtvarného oboru. Výstava umožňuje celistvý pohled na rozmanitost výtvarných přístupů a kreativitu žáků všech věkových skupin od předškolního věku až po studenty maturitních oborů.

Návštěvníkovi se nabízí konfrontace s kresebnými díly, malbou, keramikou a animací vytvořených v ateliérech pod pedagogickým vedením Petra Hajdyly, Heleny Galbavé, Hany Billové, Veroniky Koléškové, Ireny Pištěcké a Leszka Wojaczka.

Výstava se uskuteční v rámci Festivalu ZUŠ Alfréda Radoka a bezesporu se stane důležitým motivačním faktorem pro všechny návštěvníky, kteří zatím nenašli odhodlání své ratolesti do ZUŠ Alfréda Radoka přihlásit. Studentům výtvarného oboru nabízíme seznámení s galerijním prostředím a rodičům vystavujících žáků přinášíme možnost sledovat umělecký vývoj a růst jejich potomků.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Galerie a muzea - Valašské Meziříčí Akce v obci Valašské Meziříčí

Podobné akce

21čer - 6zářcelý den

Czech Press Photo

, Valašské Meziříčí Výstava

12zář - 16liscelý den

28lis - 25ledcelý den

Igor Korpaczewski

, Valašské Meziříčí Výstava

Ubytování v okolí akce Výstava žáků...

Penzion Starojícká-pizza Starý Jičín (11.8 km)

Na Skalkách - sportovně rekreační centrum Nový Jičín (12.4 km)