Doteky Léčivého divadla Gabriely Filippi

Doteky Léčivého divadla Gabriely Filippi

Adresa:

Zlín, tř. T. Bati 4091/32

Termín: 16.3.2017
Vstupné:

290

16březen čtvrtek 18:30

Žánr: divadlo


Duchovní večery s hostem, uměleckým přednesem a praxí.

Doteky Léčivého divadla jsou novým autorským projektem Gabriely Filippi. Každý večer se bude "dotýkat" jiného tématu spolu s hosty, hudbou a uměleckým slovem. Je mnoho krásných myšlenek, které podněcují naší duši k hledání sama sebe. A tak i tyto večery na téma Meditace, Léčitelství, Víra, Mystici, Ezoterika, Jóga, Astrologie a další, otevírají dveře do našeho nitra. 

Délka představení cca 1,5h

 

 

Hostem bude tentokrát  Rafael EbRampti a Patrik Kee.

 

Rafael EbRampti - zakladatel colorologie, nauky o působení barev, lektor, terapeut a především člověk nahlížející na život holistickým způsobem.
Člověk s přirozeně probuzenou schopností velmi hlubokého a empatického vhledu do souvislostí, zákonitostí a mechanismů spletitých tkaniv života, podstaty člověka a vůbec všeho, co souvisí s jeho existencí. Působí jako učitel v oblasti lidské spirituality, jako lektor vede kurzy, sebezkušenostní semináře a workshopy. Jeho působení čítá stovky hodin individuální poradenské činnostiv rovinách osobního růstu, seberozvoje a seberealizace. Svým působením pomáhá lidem vnímat kvality jejich životní cesty především jako příležitosti, které jim nabízejí možnost rozvinout jejich přirozený potenciál a překonat jakákoliv omezení. Své vědění sdílí prostřednictvím jazyka barev a pro tyto účely zformoval svou vlastní metodu práce - colorologii. Její principy využívá také jako milovník a chovatel včel.

Více o Rafaelovi na http://euvigra.org/

 

Patrik Kee - ostravský zpěvák a hlasový improvizátor, který skrze dar hlasu harmonizuje a vnáší radost do prostoru. S nádherným 3,5oktávovým hlasem umí všelicos - oktávování, scatování, alikvótní tóny, africké motivy a jiné..
Vystudoval zpěv na Lidové konzervatoři v Ostravě.  Od roku 2011 vystupuje sólově . O dva roky později začal spolupracovat jako host a hudební doprovod s Léčivým divadlem Gabriely Filippi (CD Léčivá meditace, Dar z nebes). Společně s Elis natočil hudbu do pořadu pro děti na ČT:D "Draci v hrnci". V roce 2015 vydal první sólové album Patrik Kee. Zpívá a píská v celovečerním filmu Ostravak Ostrawski. Aktuálně v únoru vydal druhé sólové CD s názvem "Otevírám".

Více o Patrikovi na http://www.patrikkee.cz/

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Doteky Léčivého...

Hotel Ondráš Zlín (225 metrů)

PARKHOTEL ZLÍN Zlín (661 metrů)