Přednáška MUDr. Ludmily Elekové

Zlín, nám. T.G.Masaryka 1281

7.10.2016

250

Další vstupenky

Přednáška MUDr. Ludmily Elekové "Očkování - pomáhá nebo škodí?"

VSTUPENKY ZAKOUPÍTE V PŘEDPRODEJI NA POKLADNĚ MĚSTSKÉHO DIVADLA ZLÍN, TEL: 737 227 856

MUDr. Ludmila Eleková, praktická lékařka pro dospělé na Praze 4 - Chodov, na sebe upozornila, podobně jako její kolega MUDr. Hnízdil, neortodoxním přístupem k medicíně a kritikou stávajících poměrů ve zdravotnictví, nahrávajících především velkým farmaceutickým firmám, tzv. farmalobby. Její kritika a varování se vztahují především na vakcinaci, neboli očkování...

MUDr. Eleková dlouhodobě varuje před škodlivostí očkování; naopak správně vysvětluje, že jedinou ochranou před nemocemi je dobrá imunita, kterou očkování naopak ničí.

MUDr. Ludmila Eleková, mluví z praxe a očkování rozhodně nedoporučuje : „Mnoho lidí se nechá očkovat proti chřipce v mylné naději, že v zimě nebudou nemocní. Jsou pak překvapeni, že nemocní jsou a dokonce někdy více. Očkování totiž oslabuje imunitu. Lidé si totiž běžně pletou běžné virózy s chřipkou. Existuje více než 200 různých bakterií a virů, které jsou odpovědné za zimní nemoci. Potíž je v tom, že klinicky jsou si podobné, z klinického obrazu nelze určit původce nemoci, ani jestli je to virus nebo bakterie. Jde-li vám o to, abyste byli v zimě zdraví, musíte udělat úplně jiná opatření, než se nechat očkovat. 

MUDr. Ludmila Eleková absolvovala fakultu všeobecného lékařství Univerzity Karlovy, získala atestaci v oboru všeobecného lékařství, pracovala jako praktická lékařka. Od roku 2007 se věnuje pouze alternativní léčbě a homeopatii.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podívejte se na možnosti ubytování v lokalitě akce Přednáška MUDr. Ludmily Elekové "Očkování - pomáhá nebo škodí?"

Hotel Ondráš   Zlín

PARKHOTEL ZLÍN   Zlín

Kulturní centra - Zlín Akce v obci Zlín

Video k akci

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.