Garden Food Festival ve Zlatém jablku

Zlín, OZC Zlaté jablko

2.9.2016 4.9.2016

zdarma

Další vstupenky

Garden Food Festival ve Zlatém jablku

První zářijový víkend vypukne ve Zlíně vůbec první festival dobrého jídla a pití Garden Food Festival. Ochutnávka programu festivalu je připravena i v obchodním centru Zlaté jablko, kde budou slavné hvězdy kuchařského nebe od pátku 2. až do neděle 4. září předvádět své umění a rozdávat autogramy.

Všichni příznivci dobrého jídla a pití ať si poznačí do kalendáře datum 2.- 4. září. V tyto dny se mohou v přízemí prodejní galerie Zlatého jablka setkat s hvězdami české gastronomie. Ve Zlíně totiž proběhne první Garden Food Festival a část jeho programu bude k vidění i ve Zlatém jablku. 

Přivítáme Zdeňka Pohlreicha, v současnosti asi nejznámějšího českého šéfkuchaře, dále herečku a autorku kuchařek Markétu Hrubešovou, a experta na whiskey Zdeňka Kortiše,“ upřesnil ředitel obchodního a zábavního centra Jiří Kratochvíl. 

Na úvod je nachystaná právě Procházka světem whiskey. Na tu zájemce o tento nápoj doprovodí v pátek 2. září od 18 do 18,30 hodin Zdeněk Kortiš, milovník whiskey a provozovatel specializovaného baru v Olomouci. Jeho show bude doplněna ochutnávkou vybraných druhů whiskey. 

V sobotu 3. září mezi 14. a 15. hodinou bude rozdávat podpisy oblíbená herečka a autorka několika kuchařských knih Markéta Hrubešová. Navíc se návštěvníci Zlatého jablka mohou přímo na místě inspirovat, jak připravit Caprese z pečených rajčat podle Markéty.

Na závěr přivítá Zlaté jablko nejočekávanější osobnost Garden Food Festivalu – „televizního“ šéfkuchaře, restauratéra a autora řady kuchařek Zdeňka Pohlreicha. Jeho autogramiáda proběhne v neděli 4. září od 14 do 14,45 hodin.

Samotný Garden Food Festival Zlín proběhne ve Zlíně o víkendu 3. - 4. září 2016 v zámeckém parku (park Svobody) a zlínském zámku. Představí kvalitní restaurace a kuchaře z regionu, místní výrobce, farmáře, regionální potraviny a značky, současně přináší nové trendy v gastronomii, ukazuje zajímavé koncepty a přiváží špičkové kuchaře.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podívejte se na možnosti ubytování v lokalitě akce Garden Food Festival ve Zlatém jablku

Hotel Ondráš   Zlín

PARKHOTEL ZLÍN   Zlín

Kulturní centra - Zlín Akce v obci Zlín

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.