Finlandia Mácháč Club Tour 2016

Finlandia Mácháč Club Tour 2016

Adresa:

Uherské Hradiště, Hradební 1198

Termín: 24.6.2016

24červen pátek 21:00

Žánr: ostatní akceshowparty


Největší domácí taneční open air festival vstupuje do šestnáctého ročníku. Festival Finlandia Mácháč, který se koná tradičně na pláži Klůček u břehu Máchova jezera, přivítá koncem srpna všechny fanoušky elektronické hudby, aby jim nabídl ty nejlepší zahraniční a domácí umělce.

Během dvou dnů se na čtyřech scénách vystřídá více jak 120 vystupujících. Novinkou je zachování zahraničních hostů i v sobotním programu tak, jak tomu bylo při jubilejním patnáctém ročníku. K festivalu se i letos váže klubová tour, se kterou navštívíme více jak 35 klubů po celé republice.

DJs ●●●● Michael Burian - Official DJ Enrico nFiX & Candice Ondřej Albrecht ● Prvních 100 příchozích obdrží CD Finlandia Mácháč ● Vyfoťte se s partou u fotostěny! ● Vstupenky na festival o 100 Kč levněji než v předprodeji!

● Welcome drink Finlandia Vodka pro prvních 100 příchozích! ● Fotoreport z akce hledejte na facebooku Mácháč Club Tour Užij si nevšední párty s Finlandia vodkou, hrdým oficiálním partnerem Finlandia Mácháč Club Tour. www.festival-machac.cz

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

16září sobota 15:00

2červenec neděle 18:30

Fashion Show

, Masarykovo náměstí 21 Ostatní

Ubytování v okolí akce Finlandia Mácháč Club...

Hotel Slunce Uherské Hradiště (152 metrů)

Best Western HOTEL GRAND Uherské Hradiště (165 metrů)