Finlandia Mácháč Club Tour 2016

Největší domácí taneční open air festival vstupuje do šestnáctého ročníku. Festival Finlandia Mácháč, který se koná tradičně na pláži Klůček u břehu Máchova jezera, přivítá koncem srpna všechny fanoušky elektronické hudby, aby jim nabídl ty nejlepší zahraniční a domácí umělce.

Během dvou dnů se na čtyřech scénách vystřídá více jak 120 vystupujících. Novinkou je zachování zahraničních hostů i v sobotním programu tak, jak tomu bylo při jubilejním patnáctém ročníku. K festivalu se i letos váže klubová tour, se kterou navštívíme více jak 35 klubů po celé republice.

DJs ●●●● Michael Burian - Official DJ Enrico nFiX & Candice Ondřej Albrecht ● Prvních 100 příchozích obdrží CD Finlandia Mácháč ● Vyfoťte se s partou u fotostěny! ● Vstupenky na festival o 100 Kč levněji než v předprodeji!

● Welcome drink Finlandia Vodka pro prvních 100 příchozích! ● Fotoreport z akce hledejte na facebooku Mácháč Club Tour Užij si nevšední párty s Finlandia vodkou, hrdým oficiálním partnerem Finlandia Mácháč Club Tour. www.festival-machac.cz

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podívejte se na možnosti ubytování v lokalitě akce Finlandia Mácháč Club Tour 2016

Best Western HOTEL GRAND   Uherské Hradiště

Hotel Slunce   Uherské Hradiště

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.