Čokoládová trepka 2016

Čokoládová trepka 2016

Adresa:

Zubří, Hlavní

Termín: 11.6.2016

11červen sobota 13:00

Žánr: sportdětskésoutěž


V sobotu 11. června 2016 se areál Polyfunkčního centra v Zubří promění opět ve velké sportovní kolbiště, kde mohou malí i velcí poměřit své síly s ostatními, ale také s nevyzpytatelným proudem času. Ten je provede dějinami sportovních her od pravěku až do budoucnosti, aby v samotném závěru společně objevily poklad, jenž byl údajně kdysi dávno v Zubří ukryt pro všechny sportovní duše a dušičky. 

Nedílnou součástí zuberského dětského sportovního dne je atletický víceboj, který nese název Čokoládová trepka. Z těchto závodů se pomalu stává prestižní záležitost pro místní malé sportovce i jejich rodiče. Registrujte své děti do ČOKOLÁDOVÉ TREPKY již nyní!!

Po ukončení Čokoládové trepky na děti čeká sportovně laděné putování časem, slavnostní vyhlášení vítězů, ale také „Hýbání“ s dětskými hvězdami z oblíbeného pořadu České televize Týnou a Zdeňkem. 

Registrace dětí
a) registrace dětí on-line - nejpozději do 11. 5. 2016 na odkazu zde, bonus – účastnické tričko
b) v den konání akce před zahájením soutěží (12.00 až 12.45 hod)
V den konání akce bude nutné potvrzení registrace na místě (spolu s vyzvednutím závodního čísla). Registrace není závazná – přihlášené dítě je možné omluvit.
Z organizačních důvodů je počet dětí omezen (max 180 atletů)!!

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Ubytování v okolí akce Čokoládová trepka 2016

Apartmány Vila Hedvika Rožnov pod Radhoštěm (3.7 km)

Apartmány U Červeného stromu Rožnov pod Radhoštěm (4.2 km)